Jarmark Inspiracji

W tym roku Górny i Dolny. 100 wystawców z całej Europy na Starym Mieście oraz na zabytkowym Browarze Perła. Plus panorama smaków i produktów regionalnych na stoiskach wystawowych.
 

Jedną z podstawowych różnic między Jarmarkiem Inspiracji w Lublinie a mnogością jarmarków podczas festiwali i kulinarnych eventów w Polsce jest ekskluzywność wystawców. Z założenia nie wpuszczamy na festiwal kulinarnej konfekcji. W tym roku zainteresowanie udziałem w obu jarmarkach: Górnym i Dolnym jest ogromne. Mamy już sprzedane większość stoisk. Ale dla dobrych wystawców zawsze znajdziemy partnerskie rozwiązanie.

Spodziewamy się przyjąć podczas tegorocznej edycji 100 tysięcy turystów z Polski i Europy. Magnesem jest koncert legendarnej grupy Omega. Jedyny w Polsce. Do Lublina przyjadą fani zespołu z Polski, Węgier, Ukrainy i Białorusi. Omega ma dobrą markę w Europie, dzięki połączeniom Air Port Lublin z najważniejszymi metropoliami - czekamy na turystów z Londynu, Dublina, Mediolanu, Frankfurtu, Oslo, ale także z Gdańska i Wrocławia.


Na Jarmarku nie zabraknie jak zawsze sprawdzonych wędlin, pieczywa, serów, ciast, przypraw, nalewek i przetworów, które pokochali nasi goście. Siłą napędową tegorocznego Jarmarku są nowości, które pojawią się w Lublinie po raz pierwszy. Wśród nich będziemy mogli m.in.: skosztować oryginalnych wypieków osmańskich jak np. baklava i serlava, fantastycznych produktów kuchni gruzińskiej, wina toskańskie, portugalskie oliwy i oliwki, suszone owoce z całego świata, a to jeszcze nie koniec niespodzianek.Czy jesteście gotowi zaskoczyć Europę swoimi produktami? Czy potraficie inspirować do poznawania lokalnych, ekologicznych produktów? Oraz wymienić się doświadczeniami?


Spotkajmy się w dniach od 4 do 7 września na Europejskim Festiwalu Smaku w Lublinie.


Kontakt w sprawie Jarmarku:

Robert Żuchnik

Tel. +48 601 296 936

Pliki do pobrania:

Regulamin Jarmarku Karta zgłoszenia

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września