Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie

Lista warsztatów:

Cywilatoza

czyli o przyczynach chorób i profilaktyce współczesnego człowieka.


Fitoterapia ziołolecznictwo wg TCM

Prowadzący:

10 najbardziej wszechstronnych ziół europejskich stosowanych w medycynie wschodu - podczas warsztatu poznamy 10 najczęściej stosowanych ziół jakie powinny znaleźć się w naszej domowej apteczce, ich wszechstronne działanie i zastosowanie w ziołolecznictwie.


Akupunktura - medycyna tysiącleci

seminarium wyjaśniające, kiedy najlepiej zdecydować się na akupunkturę oraz jakie korzyści wynikają ze stosowania techniki leczenia nakłuciami


Masaż- źródło zdrowia i relaksu - Relaks i zdrowie dzięki masażom

Prowadzący:

dlaczego warto poddać się zabiegom fizjoterapeutycznym? Doświadczymy tego na własnej skórze podczas krótkich bezpłatnych sesji.


Schorzenia kręgosłupa i stereotypy zachowania w społeczeństwie

Prowadzący:

wiedza z zakresu kręgarstwa przekazywana jest najczęściej w formie sukcesji rodzinnych, a przez to jest nieweryfikowalna i obarczona szkodliwymi wyobrażeniami, co do biomechanicznych uwarunkowań powstawania zespołów bólowych i dysfunkcji ruchowych w obrębie kręgosłupa i stawów kończyn.


Wpływ metabolizmu i diety na Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego i Klimakterium

udział w wykładzie pozwoli na bardziej dogłębne wsłuchanie się w swoje ciało oraz zrozumienie jego funkcjonowania. Wiedza ta przydatna jest szczególnie dla kobiet doświadczających tzw. zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz pań w okresie menopauzy.


Odżywiaj się właściwie

Prowadzący:

Odżywiaj się właściwie, aby wzmacniać zdrowie i chronić organizm przed chorobami, Zdrowe śniadanie na dobry początek dnia - warsztat wg Kuchni 5 Przemian - zapraszamy na wykład oraz warsztaty wspólnego gotowania według kuchni Pięciu Przemian, podczas których przyrządzimy zdrowe, smaczne i proste śniadanie. Będzie nie tylko zdrowo, ale i smacznie!


Refleksologia – terapeutyczny dotyk

Prowadzący:

refleksologia nie jest Akupunkturą zabiegi na stopach przynoszą pacjentowi poprawę jego samopoczucia daje odprężenie i poprawia funkcjonowanie organizmu. Odblokowuje zatory krwi w organizmie. Likwiduje bóle. Likwiduje stresy i napięcia.


Hirudoterapia

Prowadzący:

nowa „stara” metoda leczenia chorób - podczas seminarium uczestnicy uzyskają podstawowe informacji dotyczące Hirudoterapii czyli terapii leczenia pijawkami. Zostanie omówione właściwe zastosowanie w leczeniu różnych chorób.


Cała prawda o oczyszczaniu

na spotkaniu dowiesz się, jak żyć w zgodzie z rytmem dnia oraz jak pozbyć się zbędnych kilogramów bez wielkich wyrzeczeń


Feng Shui, a dobre samopoczucie

Prowadzący:

podczas wykładu opowie o zasadach jakimi należy kierować się przy wyborze mieszkania czy budowie domu, o jakości poszczególnych rejonów geograficznych, oraz wpływie urodzenia na powiązaniu z konkretnymi rejonami geograficznymi.


Totalna Biologia

przedstawi tajniki leczenia holistycznego, m.inn. dzięki medycynie germańskiej, która skupia się przede wszystkim na leczeniu chorób za pomocą odpowiedniego podejścia psychologicznego.


Dieta a leczenie chorób cywilizacyjnych

na wykładzie będzie mowa o zdrowej diecie, możliwości leczenia chorób dietą, leczeniu głodówką, a także o nowej erze w której żyjemy, o dolegliwościach z tym związanych i możliwościach ich rozwiązania.


Znaczenie leku roślinnego w profilaktyce i leczeniu chorób

Profesor korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia wprowadzi nas w tajniki farmakognozji. Opowie o niezwykłych właściwościach całkiem zwykłych roślin, a także o możliwych sposobach użycia tych rzadziej spotykanych.


Styl życia a zdrowie społeczeństwa polskiego

o wpływie codziennych zachowań Polaków, ich sposobu spędzania wolnego czasu na zdrowie całego społeczeństwa


zapisy na warsztaty: email lub formularz


Mentalista – Siła Twojego umysłu Ruch – Energia w Twoim ciele SlowLife – Twój czas, Twoje życie Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie Biznes – zwiększ swoje zyski

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września