Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Biznes – zwiększ swoje zyski

Lista warsztatów:

Nowoczesne metody promocji małego i średniego biznesu w Internecie

Prowadzący:

Prezes i współzałożyciel grouper.pl, pokaże skuteczne narzędzia wykorzystujące nowoczesne metody efektywnej promocji, poprzez wykorzystanie portali zakupów grupowych, kuponów zniżkowych, aplikacji lojalnościowych


Life – Work Balance

Prowadzący:

coach pracujący teatroterapią pokarze sposoby dbania o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym, przekaże praktyczne narzędzi do lepszego radzenia sobie z organizacją czasu i stawianiu granic.


Ochrona oznaczeń geograficznych produktów żywnościowych

jak zarejestrować produkt żywnościowy, jakie rozporządzenia należy znać i dlaczego ochrona oznaczeń geograficznych produktów żywnościowych jest istotna


Umysł Milionera, VIP Inwestor

Prowadzący:

zapraszamy na szkolenia z inwestowania, zarabiania i pomnażania zysków, dowiemy się  jak w skuteczny sposób dążyć do przysłowiowego „miliona” rozwijając swoje kompetencje, jednocześnie budując efektywnie kapitał.


Psychomanipulacja w negocjacjach

Prowadzący:

Co trzeba wiedzieć, aby wynegocjować najkorzystniejszy dla siebie kontrakt? Jak się zachowywać? Gdzie usiąść? Na te i inne pytania odpowie świetny trener i praktyk ze szkoły trenerów „Moderator”.


Psychologia biznesu. Czy liderem trzeba się urodzić?

Prowadzący:

( executive coaching) - uczestnicy zapoznają się z praktyczną wiedzą z zakresu psychologii biznesu oraz jej zastosowania w sferze zarządzania firmą.


Smaki sukcesu, smaki porażki

Prowadzący:

warsztat odpowie na pytanie, dlaczego nie tylko sukces,  ale także i porażka zbliża nas do wyznaczonego przez siebie celu?


Zrób to dla siebie - warsztat tworzenia portfolio

Prowadzący:

poznamy główne zasady przy tworzeniu portfolio – na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać? Świetny warsztat dla coachów, trenerów, freelancerów oraz tych którzy wiedzą iż obecnie często markę firmy, tworzymy w oparciu o Personal Branding.


POWIEM CI TO CZEGO NIE CHCESZ USŁYSZEĆ

warsztaty rozwojowe w konwencji coachingu prowokatywnego – znany „Bad Coach”, warsztat uczy samodzielnego znajdywania nowych rozwiązań, akceptowania siebie i bycia asertywnym po to, by osiągnąć wyznaczone cele.


Juggling Inspiration

Prowadzący:

Wyznaczaj cele, podejmuj wyzwania - żonglowanie jako doskonała metafora uczenia się, pokonywania wyzwań, doświadczania zmian i sukcesu oraz relaksacji. Poprzez naukę będziemy pobudzać kreatywność, inspirację, szukać nowych rozwiązań znanych problemów.


Wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania działalności gospodarczej

Prowadzący:

zajęcia dla początkujących jak i rozwijających swoje firmy przedsiębiorców.


Siła i Moc – warsztat motywacyjny

Prowadzący:

szkolenie dla ambitnych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, zawalczyć o siebie, osiągnąć spełnienie finansowe, zawodowe i partnerskie.
Masz w Sobie ogromny potencjał i możesz osiągnąć dużo więcej niż myślisz. Przekonasz się o tym na warsztacie – zgniatając szpilkę w palcach.


Psychologiczne aspekty identyfikacji wizualnej -zwiększające sukces każdej firmy

Prowadzący:

psycholog, właściciel agencji interaktywnej przedstawi skuteczne metody tworzenia identyfikacji wizualnej dla każdej firmy, rzeczy o których powinieneś wiedzieć


zapisy na warsztaty: email lub formularz


Mentalista – Siła Twojego umysłu Ruch – Energia w Twoim ciele SlowLife – Twój czas, Twoje życie Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie Biznes – zwiększ swoje zyski

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września