Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą

Lista warsztatów:

Gospodarka Społecznego Dobrobytu - płaszczyzną polityczną GDW

Prowadzący:

jest wprowadzenie zmian w polskim i europejskim ustawodawstwie, poprawa jakości życia społeczeństwa oraz wprowadzenie systemu gospodarki, która będzie przejawiała się w szacunku do natury i jej surowców, ochronie lokalnego rynku pracy i samorządowemu administrowaniu regionów w imię wspólnego dobra mieszkańców.


Chór Afrykański

Prowadzący:

  z jęz. gwinejskiego – wszyscy razem


Wykorzystanie energii słonecznej

proste konstrukcje domowe umożliwiające zmniejszenie korzystania z energii z sieci.


Słoneczna Polska

Prowadzący:

na warsztatach dowiemy się: O energii słonecznej do produkcji prądu. Dlaczego warto używać energii z odnawialnych źródeł i dbać o niezależność żywieniową i energetyczną? Jakie są szanse i zagrożenia dla polskiej wsi? Jak i dlaczego korzystać z energii słonecznej?


Mineralne mączki skalne jako naturalne suplementy dla gleby

Prowadzący:

O składzie, zastosowaniu mineralnych nawozów, ich wpływie na glebę oraz korzyści z ich stosowania.


Naturalne kosmetyki i środki czystości - dlaczego i jak?

Prowadzący:

warsztat polega na poszerzaniu wiedzy z zakresu naturalnych kosmetyków i środków czystości, oraz ich tworzenia domowymi sposobami.


Żywa mandala

poprzez pracę z mandalą będzie można sięgać do własnych zasobów wewnętrznej mądrości i kreatywności, wykonamy ją wspólnie z owoców i warzyw.


Tynki dla domów ze słomy

Prowadzący:

celem warsztatu jest zaznajomienie się z rodzajami tynków glinianych, ich zastosowaniem praktycznym, oraz umiejętnością nakładania tych tynków na ściany budynków stawianych w technice strawbale, czyli ścian z wypełnieniem kostkami słomy. Dowiemy się także jak rozpoznać glinę i jak wykonać masę tynkarską z gliny.


Zdrowa dieta dla Twojej rodziny

Prowadzący:

zwracając uwagę na to co i w jaki sposób jemy możemy wyleczyć się z wielu chorób i dolegliwości. Zdrowa dieta, zdrowe nawyki żywieniowe stanowią podstawę dobrego samopoczucia, długowieczności i życiowego optymizmu, ważne jest więc czym karmimy już od najmłodszych lat


Tynki dla domów ze słomy

Prowadzący:

Permakultura – odnalezienie smaku wolności, Permakulturowy balkon - wszelkie praktyki permakultury są nieinwazyjne i pozbawione przemocy. Przywracają pierwotne prawa wszelkich istot do wolnej, szczęśliwej egzystencji.


Permakulturowy balkon, Mało znane zioła w kuchni

Prowadzący:

Permakultura – odnalezienie smaku wolności - człowiek i jego aktywność nie musi być przeciwstawiany naturze – przeciwnie – najgłębsze warstwy jego świadomości są ściśle powiązane z najgłębszymi siłami harmonii kosmosu. W ten sposób nie rozdzielając człowieka od natury dochodzimy do pełnej jego psychologicznej integracji, stanu spokoju i pogodzenia z tak zwanym zewnętrznym światem.


zapisy na warsztaty: email lub formularz


Mentalista – Siła Twojego umysłu Ruch – Energia w Twoim ciele SlowLife – Twój czas, Twoje życie Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie Biznes – zwiększ swoje zyski

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września