Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Ruch – Energia w Twoim ciele

Lista warsztatów:

Taniec Żywiołów

Prowadzący:

to brama prowadząca do wewnętrznego świata oraz doświadczenia, że jesteśmy jednością ze wszystkim co nas otacza. Różne jakości ruchu, dźwięku to doświadczenie wielowymiarowości naszego istnienia poprzez nasze ciało.


Joga śmiechu

śmiejemy się w grupie, utrzymując kontakt wzrokowy i dziecięcą jakość zabawy, po kilku chwilach od wywołanego na życzenie śmiechu przechodzimy do naturalnego śmiechu.


Otwarte serce – poczujmy otwartość zamiast o niej mówić

warsztaty z świetnym coachem z Grecji.


Pokaz tańca orientalnego

Prowadzący:

Taniec brzucha kształtuje umiejętność panowania nad własnym ciałem, rozwija wszystkie mięśnie -szczególnie kręgosłupa, miednicy i pośladków


Warsztat tańca Flamenco

Prowadzący:

- Flamenco to taniec emocji, jednak aby móc swobodnie wyrażać się w tańcu, musimy poznać swoje ciało, nauczyć się koordynacji poszczególnych partii ciała. To przede wszystkim integracja z muzyką i rytmem.


Podstawy tańców karaibskich - salsa kubańska i bachata

salsa to słowo po hiszpańsku oznaczające sos lub smak, jako taniec salsa kubańska jest stylem łączącym elementy różnych gatunków muzycznych i kroki wielu innych tańców. Salsę Kubańską tańczy się głównie w parze skupiając się na radości tańca z drugą osobą – zapraszamy na cudnie roztańczone, ociekające sensualnością warsztaty


Kundalini joga-joga świadomości

Prowadzący:

dla lepszego zdrowia i samopoczucia.


Oddech, woda, dźwięk

Prowadzący:

warsztaty mają na celu uwolnić się od stresu i napięć, podnieść poziom energii i zwiększyć entuzjazm, pomóc swojemu zdrowiu.


- Kali - gniewna strona kobiecości, Miłosne piękno kobiety

wykład o gniewnej stronie kobiecości na przykładzie bogini Kali – archetypu przerażającej mocy kobiety. Zapraszam na wykład o tym kiedy gniew staje się destrukcją a kiedy lekarstwem.


Zumba - i życie nabiera smaku

Prowadzący:

Zajęcia Zumby gwarantują Wam intensywny trening oraz świetną zabawę. Są przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć oraz poziom zaawansowania


Tai Chi - sztuka walki, zdrowia i medytacji

Prowadzący:

Tai Chi pozwala nam przenieść stan świadomej medytacji z treningów, na czynności i życie codzienne. To medytacja w ruchu dzięki czemu jednocześnie aktywuje nas na poziomie ciała, umysłu i świadomości wewnętrznej.


Kundalini Dance

Prowadzący:

Taniec Kundalini polega na terapii tańcem i ruchem, jest elementem filozofii jogi.


Poznaj siebie tańcem

w trakcie tych warsztatów doświadczysz autentycznego ruchu wypływającego z ciała, nauczysz się, czym jest odczuwanie sensoryczne, praca z oddechem i przestrzenią.


Taniec Autentyczny, Taniec Pór Roku

Prowadzący:

przez pracę z ciałem, głosem, możesz nauczyć się jak w pełni wydobyć swój potencjał, rozbudzać swoją wewnętrzną moc, poczuć pełnię życia, blasku i możliwości.


Pomiędzy Zen a coachingiem

warsztaty łączą ze sobą metody life coachingu, skupiają się jednak przede wszystkim na pracy z wewnętrzną uważnością i filozofią ZEN.


Techniki medytacji

Prowadzący:

poznamy różne technik medytacji i relaksacji, które zapewnią uczestnikom wewnętrzną siłę i spokój.


Warsztaty jogi Iyengara, Praktyka Uważnego Jedzenia

Prowadzący:

warsztaty wyjaśniają znaczenia pojęcia „uważność’, klasyczne metody pracy z tak określoną ‚uważnością’, a także metodykę Praktyki Uważnego Jedzenia.


Dolo ty moja, Dolo ...czyli słowiański kult przodków a terapia B. Hellingera

Prowadzący:

na spotkaniu sięgniemy do tradycji kultur pierwotnych i naszych przodków słowiańskich w traktowaniu rodziny i podejściu do życia.


Hipnoshow

Prowadzący:

show niekonwencjonalne, widowiskowe, zaskakujące, tajemnicze. Daje dużo pozytywnej energii i mocnych, niezapomnianych wrażeń.


Męski krąg, Szczerze o erotyce

Prowadzący:

porozmawiamy szczerze o erotyce, związkach, seksie i sekretach damsko-męskich.


Ścieżka otwartego serca- Koncert gongów i mis tybetańskich

Prowadzący:

spotkanie, dla tych którzy chcą żyć w prawdzie i mają odwagę na rzeczywiste zmiany w codziennym życiu. Wspólnie z Agnieszką dadzą fantastyczny koncert na misach i gonach tybetańskich.


Gotowanie intuicyjne

na warsztatach dowiesz się, jak skomponować wegetariański posiłek według potrzeb własnego ciała


Hoop dancing-taniec z kółkiem

Prowadzący:

Hoop dancing-taniec z kółkiem - taniec z obręczą to zajęcia ogólnorozwojowe, przy których wzmacniane są mięśnie brzucha, wzrasta ogólna masa mięśniowa, poprawia się wydolność sercowo-naczyniowa, podnosi kondycja organizmu i kształtuje smukła, umięśniona sylwetka


zapisy na warsztaty: email lub formularz


Mentalista – Siła Twojego umysłu Ruch – Energia w Twoim ciele SlowLife – Twój czas, Twoje życie Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie Biznes – zwiększ swoje zyski

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września