Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Mentalista – Siła Twojego umysłu

Lista warsztatów:

Wsparcie psychologiczne w chorobach nowotworowych

Prowadzący:

metoda Simontona ma udokumentowaną skuteczność i z powodzeniem jest stosowana w licznych ośrodkach onkologicznych na całym świecie. Opiera się na prawdziwie holistycznym programie, odnoszącym się do wszystkich podstawowych sfer życia człowieka i o tym dowiemy się na spotkaniu.


O Ustawieniach Systemowych – po prostu

Prowadzący:

seminarium dla osób zainteresowanych szeroko pojętym uzdrowieniem (na poziomie fizycznym, relacyjnym, emocjonalnym i duchowym), polepszeniem jakości życia swojego i swoich bliskich, rozwojem osobistym, pójściem w życiu „do przodu” oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się czym są Ustawienia Systemowe.


Jak komunikować się bez przemocy?

Prowadzący:

z terapeutą z Grecji, pracującym metodą NVC i ACIM, oraz terapią Gestald, poznasz narzędzia zaprojektowane aby wzmacniać i rozwijać empatię i zrozumienie zarówno we własnym dialogu wewnętrznym jak i w relacjach z innymi.


Świat we mnie, ja w świecie – proces grupowy

Prowadzący:

spotkanie, ze znakomitym terapeutą, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję do wspólnej pracy nad pojęciem świata wewnątrz i na zewnątrz. Niesamowita okazja by doświadczyć procesu grupowego.


Ustawienia systemowe – Zainicjuj rozwiązania życiowych problemów

Prowadzący:

doświadczony psychoterapeuta zaznajomi ze sposobami rozwiązywania życiowych problemów, poprzez przyglądanie się relacjom rodzinnym


Poczucie własnej wartości a piękny wygląd, “Inteligentna szafa”

Prowadzący:

czyli jak dobrze wyglądać, a nie wydać dużo pieniędzy

Sposoby na dobre samopoczucie i zwiększenie pewności siebie poprzez m.inn. odpowiednie i niedrogie stylizacje, co każdy powinien mieć w szafie.


Warsztaty arteterapii - terapii sztuką

wrócimy do okresu dzieciństwa, spontanicznej kreatywności i zabawy, i zobaczymy jak dzięki wyrażaniu słów i znaczeń przez sztukę lepiej zrozumieć siebie oraz swoje problemy.


Uwolnij się od stresu -warsztaty coachingu grupowego

Prowadzący:

Warsztaty poświęcone tematyce relaksacji. Uczestnicy spotkania zdiagnozują źródła stresu długotrwałego (skutkujące problemami zdrowotnymi) oraz określą indywidualne sposoby niwelowania poziomu napięcia.


Mindfulness-Sztuka świadomego życia

na warsztacie dowiesz się, jak poprzez świadome życie dostrzegać czynnik i okoliczności, które wpływają na nasze działania, cele, wartości.


zapisy na warsztaty: email lub formularz


Mentalista – Siła Twojego umysłu Ruch – Energia w Twoim ciele SlowLife – Twój czas, Twoje życie Parmakultura – Ty w zgodzie z naturą Medycyna integralna - zadbaj o swoje zdrowie Biznes – zwiększ swoje zyski

Food Truck Festival

piątek - od popołudnia - do niedzieli do końca trwania koncertów

Browar Perła przy Bernardyńskiej 15

Kto wygrał nalewki z Borewiczem?

sobota, 6 września

Jarmark Inspiracji

4-7 września